Kowalstwo artystyczne
Oferujemy : Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne Bramy wjazdowe, skrzydłowe i przesuwane z pełną automatyką Ogrodzenia, furtki , kraty i inne.
Ogrodzenia kute
Wciąż doskonalimy się w kowalstwie artystycznym, dlatego też starając się sprostać rosnącym i nietypowym oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroką gamę wzorów.

Galeria naszych produktów

Bramy i furtki kute

Bramy i Furtki

Zrealizujemy każdy najśmielszy projekt, stosując tradycyjną technikę tzn. kując ręcznie. W naszej ofercie znajdą Państwo, obok ręcznie kutych przedmiotów dekoracyjnych, duże elementy...

Balustrady

Balustrady

Każda wykonana przez nas balustrada jest unikatem, nigdzie niespotykanym architektonicznym elementem zdobniczym. Z przyjemnością realizujemy projekty balustrad przedstawiane przez naszych Klientów.
Ogrodzenia

Ogrodzenia

Niejeden właściciel pięknego domu marzy o tym, by ogrodzić swoją posesję równie wyjątkowym ogrodzeniem. Jeśli nie mają Państwo pomysłu na to, czym zastąpić zwykły płot lub siatkę, my rozwiążemy ten problem i znajdziemy niepowtarzalny wzór ogrodzenia wykutego ze stali lub innego odpowiedniego tworzywa.
Schody

Schody

Wykonujemy i montujemy: poręcze metalowe kute, poręcze stalowe, poręcze schodowe. Poręcze kute to proste i skuteczne zabezpieczenie na schodach.
Inne

Inne

Realizujemy oryginalne projekty metaloplastyczne oraz sakralne, specjalizujemy się w skomplikowanych formach. Potrafimy bowiem stworzyć niepowtarzalne wyroby o unikalnym wyglądzie.
 
FACEBOOK