Kowalstwo artystyczne
Oferujemy : Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne Bramy wjazdowe, skrzydłowe i przesuwane z pełną automatyką Ogrodzenia, furtki , kraty i inne.
Ogrodzenia kute
Wciąż doskonalimy się w kowalstwie artystycznym, dlatego też starając się sprostać rosnącym i nietypowym oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroką gamę wzorów.

O nas - Kowalstwo artystyczne Krzysztof Kuplicki

Oferujemy : Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne Bramy wjazdowe, skrzydłowe i przesuwane z pełną automatyką Ogrodzenia, furtki , kraty i inne Wyroby ogrodowe: lampy, kwietniki, studnie i mostki, karnisze, akcesoria kominkowe, żyrandole, kinkiety, świeczniki, lustra. Meble z metalu, konstrukcje stalowe na życzenie klienta. Oferta obejmuje pełną gamę kolorów (według uznania klienta) oraz montaż. Wyroby mojej firmy są zabezpieczone antykorozyjnie (malowanie,ocynk).

Kowalstwo artystyczne Kowalstwo artystyczne zainteresowało mnie w wieku 8 lat, gdy patrzyłem na pracę wykonywaną przez ojca. Moje pierwsze,artystyczne kute wyroby powstały już 2 lata później. W kuźni spędzałem każdą wolną chwilę i tak jest po dziś dzień, z tymże zamiłowanie do kowalstwa przeistoczyło się w pracę codzienną. Moja wyobraźnia pozwala tworzyć mi niepowtarzalne wzory. Do każdego z wyrobów dodaję nutę prywaty, co sprawia, że są one oryginalne i mają niepowtarzalne wzory.Kowalstwo artystyczne jest naszą pasją, pracą i hobby.Kowalstwo artystyczne historia Już od 1786 roku moja rodzina uprawia kowalstwo artystyczne, na co istnieją dowody prac wykonanych przez moich przodków. Ja jestem juz siódmym pokoleniem tradycji rodziny Kuplickich. Całą wiedzę i umiejętność tworzenia zawdzięczam ojcu, który zaszczepił we mnie kowalstwo. Ze szczególnym zamiłowaniem wykonuję prace w metalu, miedzi i mosiądzu według projektów własnych oraz powierzonych. Wszystkie wyroby kute są ręcznie, co nadaje im unikatowy wygląd i kształt.

 
FACEBOOK